Dodaj swoją opinię

W tym miejscu możesz wyrazić swoją opinię na temat restauracji lub strony. Zapraszamy do wpisywania się!

Join the Conversation

 1. bywałem u państwa już kilka razy, jedzenie wyborne.mam wielką prośbę o dodanie do menu sławnej zupy zwanej “ramen”.
  pozdrawiam

 2. Od ponad 20 lat korzystam z tej restauracji. Urokliwa i tajemnicza atmosfera dalekiej Azji tworzy dokonały klimat dla biesiady w większym czy mniejszym gronie. Do tego mnóstow oryginalnych potraw zdolnych zaspokoić gusty każdego. Do dziecka po dziadka.
  Lubię tam chodzić. Nie robię tego zbyt często, by takich wizyt za szybko nie zbanalizować.
  Właśnie szukam gdzie tu się wybrać na świeżego halibuta ale w Stargardzie nie ma. Stąd pierwsza myśl, by zajrzeć do Złotego Smoka.

 3. Jadam tu od lat. Wypróbowałem większość potraw z menu, mam wiele ulubionych. Jedzenie bardzo dobre, obfite i przystępne cenowo. Obsługa bardzo miła. Jadałem w kilku innych lokalach podobnej kategorii i Złoty Smok jest poza zasięgiem jakiegokolwiek. Ocena 10/10.

 4. Witam,
  super jedzenie, super miejsce ale… mam dwie uwagi.
  1)Potrzebne jest odświeżenie lokalu przy Chrobrego, tyle lat bez konkretnego odświeżenia (malowanie itp.) to jest za długo. Do tego obdrapane podgrzewacze do wymiany.
  2)Szanowne Panie kelnerki – trochę więcej uśmiechu. Wiem, że pracy dużo, ale podczas imprez proszę się uśmiechnąć i trochę więcej empatii. Wiem, że nie dotyczy to wszystkich, ale się zdarza.
  Poza tym wszystko jak napisałem SUPER

  1. Witam. Bar Złoty Smok tymczasowo został przeniesiony na ul. Chrobrego przy Restauracji Złoty Smok – sprzedaż z okienka 😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.