Dodaj swoją opinię

W tym miejscu możesz wyrazić swoją opinię na temat restauracji lub strony. Zapraszamy do wpisywania się!

109 comments to Dodaj swoją opinię

 • Maur  says:

  Od ponad 20 lat korzystam z tej restauracji. Urokliwa i tajemnicza atmosfera dalekiej Azji tworzy dokonały klimat dla biesiady w większym czy mniejszym gronie. Do tego mnóstow oryginalnych potraw zdolnych zaspokoić gusty każdego. Do dziecka po dziadka.
  Lubię tam chodzić. Nie robię tego zbyt często, by takich wizyt za szybko nie zbanalizować.
  Właśnie szukam gdzie tu się wybrać na świeżego halibuta ale w Stargardzie nie ma. Stąd pierwsza myśl, by zajrzeć do Złotego Smoka.

 • Marek  says:

  Jadam tu od lat. Wypróbowałem większość potraw z menu, mam wiele ulubionych. Jedzenie bardzo dobre, obfite i przystępne cenowo. Obsługa bardzo miła. Jadałem w kilku innych lokalach podobnej kategorii i Złoty Smok jest poza zasięgiem jakiegokolwiek. Ocena 10/10.

 • Marcin  says:

  Jedzenie super. kurczak po pekinsku, sajgonki i kurczak w sezamie. Palce lizac. pozdrawiam sliczne Panie kelnerki.

 • kulki  says:

  pyszne kule 🙂

 • Ziomek  says:

  dobre zarcie i tanio

 • Jan  says:

  Witam,
  super jedzenie, super miejsce ale… mam dwie uwagi.
  1)Potrzebne jest odświeżenie lokalu przy Chrobrego, tyle lat bez konkretnego odświeżenia (malowanie itp.) to jest za długo. Do tego obdrapane podgrzewacze do wymiany.
  2)Szanowne Panie kelnerki – trochę więcej uśmiechu. Wiem, że pracy dużo, ale podczas imprez proszę się uśmiechnąć i trochę więcej empatii. Wiem, że nie dotyczy to wszystkich, ale się zdarza.
  Poza tym wszystko jak napisałem SUPER

 • Marzena  says:

  Gdzie przenieśli bar Złoty Smok z ul.Kościuszki.

  • admin  says:

   Witam. Bar Złoty Smok tymczasowo został przeniesiony na ul. Chrobrego przy Restauracji Złoty Smok – sprzedaż z okienka 😉 Pozdrawiam

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CAPTCHA *